logo logo
Av Deposu
Av Deposu
Hakkımızda

Hakkımızda

       Av Deposu olarak 2011 yılında   İstanbul Mahmutbey de İstoç 2. Ada 43 numarada bulunan  yönetim ve sevkiyat ofisinde avcı, balıkçı ve doğa severlere ihtiyaçları olan tüm ürünleri tanıtmak, temin etmek ve ulaştırmak amacı ile kurulmuştur.
     Bu hedefler ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda İstoç 3. Ada 109 numarada bu faaliyetlerimizi yürütmenin yanısıra,  mağazamızıda açmış bulunmaktayız. Artık sanal mağazamızdan olduğu gibi, mağazamızdan da ürünlerimizi inceleyebilir , bilgi edinebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.Tüm dostlarımızı mağazamızda ağılamaktan memnuniyet duyacağımızı söylemek isteriz.Tüm bunların ışığında ;

  Av Deposu Türkiye'de avcılık, balıkçılık ve doğa sporları ile ilgili en büyük e-ticaret sitesi olmayı, ilerleyen dönemde bu anlamda global bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

   Avcılık, balıkçılık ve doğa sporları ile ilgili en geniş ürün yelpazesini sunmak, hızlı ve güvenli bir alışveriş ortamı oluşturmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak bu alanda en iyi hizmeti vermektir.
  
Av Deposu görsel anlamda en iyi fotoğraflar ve en iyi videolar ile, ürün bilgileri ile ilgili en iyi yorumlarla doğru ürüne hızlı ulaşmanızı sağlamayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ
   Türkiye'nin en çok bilinen en çok alışveriş yapılan en iyi müşteri memnuniyetini sunan e-ticaret firması olmak, bunu global alana taşımaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres  İstoç 3. Ada No:109 Mahmutbey - Bağcılar / İstanbul / TÜRKİYE
Telefon  0212 659 59 70
Fax  0212 659 72 62
Mail info@avdeposu.com.tr
AVDEPOSU İSTOÇ MAĞAZASI AÇILDI !Av Deposu Av Deposu Av Deposu
Resmi büyüt  Resmi büyüt  Resmi büyüt 
Av Deposu Av Deposu Av Deposu
Resmi büyüt  Resmi büyüt  Resmi büyüt 

HARİTADAKİ KONUMUMUZAvDeposu.com.tr içinde yer alan metinler, fotoğraflar ve diğer içeriklerin telif hakları AvDeposu.com.tr 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz.
Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.